Agata Lewalska

terapeuta SI

Jestem absolwentką Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku terapia zajęciowa. Obecnie jestem również w trakcie studiów z fizjoterapii na warszawskiej AWF. W ramach kształcenia podyplomowego odbyłam kurs terapii ręki oraz dwustopniowy Kurs Integracji Sensorycznej uzyskując uprawnienia do diagnozowania z zakresu integracji sensorycznej oraz planowania i prowadzenia terapii.
Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywam przede wszystkim dzięki zajęciom klinicznym w ramach studiów oraz poprzez staże z zakresu terapii SI, fizjoterapii i terapii zajęciowej w warszawskich Ośrodkach Wczesnej Interwencji, szpitalach specjalistycznych oraz ośrodkach rehabilitacyjnych.

W pracy zależy mi na nawiązaniu z dzieckiem relacji pełnej empatii, szacunku i zrozumienia. Moim celem jest stworzenie przyjaznego miejsca dla dziecka, w którym będzie mógł zrozumieć swoje reakcje na bodźce oraz zdobyć nowe umiejętności i poczucie sprawstwa dzięki nowym doświadczeniom.

Zdobywanie nowej wiedzy i nauka umiejętności praktycznych, które mogę wykorzystywać w swojej pracy daje mi najwięcej satysfakcji i motywacji do działania. Wolny czas staram się spędzać aktywnie jeżdżąc na rolkach, spotykając się z najbliższymi i spacerując po lesie.

Jestem Agata i zapraszam na zajęcia integracji sensorycznej, dzięki którym Twoje dziecko zdobędzie nowe doświadczenia i umiejętności wspierające jego rozwój!