Dagmara Ratyńska

Psycholog

Wykształcenie i doświadczenie:

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. Uczestniczyła w kursach i szkoleniach m.in. Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów oraz Szkoła Konsultacji u Agnieszki Stein oraz Gosi Stańczyk, Szkołę Trenerów Grup Wsparcia w Stu Pociechach. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności – aktualnie w Akademii NVC certyfikując się na mediatora.

Doświadczenie zdobywała pracując z mamami – prowadząc warsztaty, grupy i konsultacje oraz na stażu w Pomoko. Aktualnie jest członkiem zespołu w Fundacji „Mama na Huśtawce”.

O Dagmarze:

W pracy stawia na empatyczną relację z drugim człowiekiem. Stara się towarzyszyć, być wsparciem i tworzyć relację pełną szacunku, akceptacji i zaufania. Bliski jest jej nurt rodzicielstwa bliskości oraz porozumienia bez przemocy. Każdego – dziecko czy też dorosłego traktuje indywidualnie. Wsłuchuje się w jego potrzeby i podąża za nimi po to, by zbudować bezpieczną więź oraz przestrzeń do rozwoju.

Prywatnie mama 2 dzieci, które codziennie malują jej świat na inne kolory. Ma poczucie, że doświadczenie bycia mamą jest dla niej najwartościowszym szkoleniem, z którego nieustannie czerpie.

Poznaj innych członków zespołu Pomoko: