Ewa Winiarska

psycholog

Ukończyła Psychologię w SWPS w Warszawie, a także Studia Podyplomowe „Diagnoza Kliniczna Dziecka i Jego Rodziny” na Wydziale Psychologii na UW. Ukończyła m.in. Studium „Depresja w okresie okołoporodowym – praca terapeutyczna z kobietą i jej rodziną” przy Centrum Dziecka i Rodziny Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Klubie Terapeutycznym dla Dzieci z Problemami Emocjonalnymi i Ich Rodziców przy Ośrodku Badań i Usług Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a także w ramach stażu w Instytucie Matki i Dziecka w Zakładzie Wczesnej Interwencji Psychologicznej. Współtworzy Fundację Sto Pociech, gdzie wspiera rodziny z małymi dziećmi. Swoją pracę poddaje superwizji.

Bycie rodzicem, to dla wielu osób największe życiowe wyzwanie. To relacja, której uczymy się na bieżąco, z każdym dzieckiem na nowo, i znów na nowo w związku z tym, że dzieci rosną i rodzice się zmieniają. Nie ma uniwersalnej recepty jak być mamą i tatą, a każde dziecko przychodzi już jakieś na świat. W swojej pracy chcę towarzyszyć rodzinom w szukaniu w tej całej złożoności, rozumienia siebie, swojego dziecka i tego co dzieje się między nimi.

Prywatnie – jestem mamą 10-letniej Hani i 8-letniego Stefana. Oprócz pracy i szkolenia się w celu pogłębiania obszaru, którym się zajmuję, moją pasją jest śpiewanie tradycyjnych pieśni ukraińskich.

Jestem Ewa 🙂 Zapraszam rodziców niemowląt, małych dzieci oraz dzieci w wieku przedszkolnym na spotkania, których tematem mogą być zgłaszane przez nich różne trudności, obawy i niepokoje.  Celem naszych spotkań będzie wsparcie rodziców na etapie, kiedy nic z góry nie wiemy, wielu zachowań dziecka jeszcze nie rozumiemy i martwimy się o jego rozwój i naszą relację.

W Pomoko prowadzi grupę “Czas dla Mam” oraz indywidualne konsultacje dla dzieci do 5 r.ż. i ich rodzin.