Natalia Domżała

Terapeuta SI, psycholog

Wykształcenie i doświadczenie:

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS oraz terapeutka Integracji Sensorycznej z uprawnieniem do prowadzenia diagnoz i terapii uzyskanym w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując jako terapeuta indywidualny w przedszkolach integracyjnych i terapeutycznych z dziećmi mającymi diagnozę spektrum autyzmu. Odbywała również staże i praktyki m. in. w szpitalu dziecięcym, szpitalu psychiatrycznym oraz zakładzie opiekuńczo-leczniczym. Od czasu zakończenia studiów stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach dotyczących m.in. metody Kid’s Skill, Pozytywnej Dyscypliny i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.

W terapii istotna jest dla niej praca na zasobach dziecka. Stosuje indywidualne i całościowe podejście. Ma to na celu poprawę nie tylko w przetwarzaniu bodźców sensorycznych, ale również usprawnienie procesów samoregulacyjnych, podwyższenie samooceny oraz poprawę ogólnego samopoczucia u dziecka.

O Natalii:

W wolnych chwilach lubi zajmować się malowaniem i fotografią. Uwielbia również podróże i poznawanie nowych miejsc. Relaksu na co dzień i spokoju ducha szukam w praktykach jogi i mindfulness.

W Pomoko prowadzi diagnozy i terapię Integracji sensorycznej (SI).

Poznaj innych członków zespołu Pomoko: