Rozwijanki – zajęcia dla dzieci do 3 lat

Home / Rozwijanki – zajęcia dla dzieci do 3 lat

Rozwijanki

  • Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 2 do 3 lat
  • Grupa liczy od 4 do 7 dzieci
  • Są to zajęcia grupowe prowadzone 2 razy w tygodniu po 90 minut.

Nasze zajęcia mają na celu stymulowanie rozwoju, poszerzanie słownictwa oraz rozwijanie świadomości własnego ciała. Na Rozwijankach śpiewamy, opowiadamy, pokazujemy, słuchamy, tańczymy, dmuchamy, doświadczamy i dużo się śmiejemy. Dbamy o tak ważny dla dzieci ruch i doskonałą zabawę, korzystając m.in. z trampolin, huśtawek, piłek i specjalnie przystosowanych dla małych dzieci klocków.Skupiamy się również na rozwijaniu sprawności rączek- nasi podopieczni mieszają, przelewają, lepią, malują, wyciskają, wyławiają a przy tym zupełnie nie boją się bałaganu :).

Zapewniamy przestrzeń do zabawy indywidualnej i podążania za własną ciekawością oraz prowadzimy aktywności grupowe, łagodnie wprowadzając dzieci w świat przedszkolnych piosenek, tańców i innych integrujących aktywności.Kluczowa jest dla nas swobodna, wesoła i bezpieczna atmosfera. Dbamy o nią, podchodząc do każdego dziecka indywidualnie. Bo każde jest wyjątkowe i zasługuje na uwagę.

Na zajęciach będziemy organizować aktywności z obszaru sensoplastyki, logorytmiki i Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Rozwijanki są doskonałą szansą dla dzieci i ich opiekunów na oswajanie się z tematem adaptacji w przedszkolu.

Zajęcia prowadzą Monika Adamiec, pedagog specjalny i Jagoda Sobek, pedagog specjalny, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju.

Umów wizytę