Czas dla Mam – nowości w ofercie!

Czas dla Mam – nowości w ofercie!

Drogie Mamy,

Pojawienie się dziecka na świecie to rewolucją w życiu kobiety. Nic już nie jest takie samo. Zmęczenie, nieprzespane noce, rezygnacja z nieograniczonego czasu dla siebie. Do tego często dochodzi jeszcze brak zrozumienia naszych obaw, frustracji i huśtawek nastroju przez bliskie nam osoby. Znasz to? Jeśli tak – to nasza grupa wparcia i rozwoju „Czas dla Mam” jest dla Ciebie!

Zapraszamy Cię – spotkajmy się, aby w bezpiecznej atmosferze, bez oceniania i z poszanowaniem granic otwartości podzielić się swoimi odczuciami i doświadczeniami z początku macierzyństwa. Spotkania będzie prowadzić psycholog Ewa Winiarska.

Oprócz tego przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie dwa dodatkowe spotkania w ramach całego cyklu. Oferujemy konsultacje z naszym fizjoterapeutą, który opowie co nieco jak możecie wspierać rozwój motoryczny Waszych dzieci i odpowie na każde nurtujące Was pytanie w tej dziedzinie oraz zajęcia teoretyczno-praktyczne (same zdecydujecie w jakiej formie), na których fizjoterapeuta zaopiekuje się Waszymi kręgosłupami i doradzi jak dochodzić do formy po porodzie.

Czekamy na Was w Pomoko!

Zapraszamy z maluszkami – można karmić, przewijać i tulić:)