Rozwijanki – dobry pomysł na zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków

Rozwijanki – dobry pomysł na zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków

Planujesz, aby Twoje dziecko od września poszło do przedszkola? Martwisz się, że trudno mu będzie zaadaptować się w grupie? Obawiasz się o lęk separacyjny związany z rozłąką z Twoim dzieckiem? Pomyśl czy nie warto zapisać Twoja pociechę na zajęcia dla przyszłych przedszkolaków.

Nasze Rozwijanki ta świetny pomysł na taką adaptacje przed-przedszkolną. Na Rozwijankach dzieci mają szansę i możliwość do integracji w grupie rówieśniczej poprzez wspólne gry i zabawy (zabawy integracyjne w kole, śpiewanie piosenek, tańce, zabawy z naśladowaniem, wierszyki, zabawy wspierające uwagę słuchową, regulację emocjonalną, rozwój mowy i szeroko pojętej komunikacji). Dajemy jednak dzieciom również przestrzeń do zabawy indywidualnej, kiedy dziecko uczy się poprzez samodzielną aktywność podążając za własną ciekawością.

Zajęcia od marca będą się odbywać 2 razy w tygodniu (pon i czw od 10.00-11.30). Można też zapisać się na jeden dzień. Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku 2-3 lat. Zajęcia prowadzi dwóch pedagogów specjalnych (Pani Monika Adamiec i Jagoda Sobek).

Koszt: 4 spotkania w miesiącu 230 zł, 8 spotkań w miesiącu 410 zł. 

skan Rozwijanki rysunek