Wspólne życie z nastolatkiem – warsztaty dla rodziców

Wspólne życie z nastolatkiem – warsztaty dla rodziców

Serdecznie zapraszamy na spotkanie warsztatowe w gronie rodziców nastolatków (11+), wymianę doświadczeń i wspólne poszukiwanie nowych strategii radzenia sobie z wyzwaniami jakie stawia przed nami ten okres w życiu dziecka i rodziny.

Będziemy poruszać następujące tematy:

  • Jak dostrzegać sens w zachowaniach nastolatków,
  • Jak mieć więcej łagodności,
  • Jak zyskać nowe strategie na radzenie sobie z rodzicielskimi wyzwaniami,
  • Jak zredukować liczbę konfliktów
  • Jak zyskać więcej wpływu
  • Jak przysłużyć się do budowania współpracy

Termin: 21 stycznia 2023, sobota. godz. 16:00-20:00

Miejsce: Pomoko, Centrum terapii i wsparcia dla dzieci i młodzieży, ul. Sokratesa 13, Warszawa/Bielany

Cena: 215 zł od osoby, nr konta bankowego: 05 1240 1037 1111 001091706202

Zapisy: należy wysłać maila na adres: biuro@pomoko.pl. Zapisy zbieramy do 16 stycznia. Po otrzymaniu zgłoszenia, wysyłam informację zwrotną wraz z numerem konta do wpłaty za warsztaty. Od momentu potwierdzenia udziału w warsztatach, prosimy dokonać wpłaty w ciągu 24h.

Po opłaceniu warsztatów rezygnacja jest możliwa tylko w przypadku znalezienia innej osoby na to miejsce. W przeciwnym razie nie ma możliwości uzyskania zwrotu wniesionej opłaty.

Prowadzące:

Gosia Stańczyk, psycholog, autorka książek dla rodziców. Od 1999 roku udziela indywidualnych konsultacji w sytuacjach wątpliwości wychowawczych, pomaga w rozpoznawaniu wyzwań rozwojowych i podpowiada, jak wspierać dzieci przechodzące przez różne trudne dla nich sytuacje. Wspiera psychologów, terapeutów i nauczycieli w ich relacjach z dziećmi i rodzicami. Prowadzi warsztaty, superwizje i konsultacje. Pracuję w Bliskim Miejscu w Warszawie. Pracuję z profesjonalistami w ramach projektu RB PRO (Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów). Przez wiele lat obszarem jej pracy było wspieranie procesu adaptacji. Jest autorką książek: „Dziecko z bliska”, „Dziecko z bliska idzie w świat”, „Nowe wychowanie seksualne”, „Akcja adaptacja”, „Potrzebna cała wioska”. 

 

Kasia Kalinowska, psycholog, autorka projektu Przystanek Relacja, certyfikowana trenerka FamilyLab Polska, nauczycielka Montessori. Wspiera rodziców i nauczycieli w budowaniu czułych relacji z sobą, dziećmi i innymi dorosłymi. Jest absolwentką licznych szkoleń z zakresu Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia bez Przemocy.