Anna Pysz

Psycholog

Wykształcenie i doświadczenie:

Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Po ukończeniu studiów stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach dotyczących m.in. metod pracy z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu czy szkoleniach z zakresu Pozytywnej Dyscypliny. Ukończyła również szkolenie z Treningu umiejętności społecznych (TUS).

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk w Ośrodku Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT w Warszawie. Pracowała wówczas z dziećmi z różnymi trudnościami rozwojowymi (niepełnosprawność intelektualna, FAS). W jednym z warszawskich przedszkoli integracyjnych prowadzi terapię psychologiczną dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością sprzężoną. Pracuje z podopiecznymi zarówno indywidualnie, jak i prowadząc zajęcia grupowe.

O Annie:

W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla niej zbudowanie bliskiej, empatycznej relacji opartej na zaufaniu i szacunku. Podczas terapii stara się wnikliwie obserwować swoich podopiecznych oraz na bieżąco rozpoznawać ich uczucia i potrzeby. Metody pracy dobiera indywidualnie w zależności od możliwości dzieci. Zależy jej na tym, aby dzieci podczas zajęć nie tylko nabywały nowych umiejętności, ale i dobrze się bawiły. Jej największą pasją jest muzyka. Wolny czas najchętniej spędza blisko natury. Lubi pływać i jeździć na nartach.

W Pomoko prowadzi Treningi umiejętności społecznych (TUS).

Poznaj innych członków zespołu Pomoko: