Anna Pysz

Psycholog

Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Po ukończeniu studiów stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach dotyczących m.in. metod pracy z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu czy szkoleniach z zakresu Pozytywnej Dyscypliny.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk w Ośrodku Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT w Warszawie. Pracowała wówczas z dziećmi z różnymi trudnościami rozwojowymi (niepełnosprawność intelektualna, FAS). W jednym z warszawskich przedszkoli integracyjnych prowadziła terapię psychologiczną dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością sprzężoną. Pracowała z podopiecznymi zarówno indywidualnie, jak i prowadząc zajęcia grupowe.

W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla niej zbudowanie bliskiej, empatycznej relacji opartej na zaufaniu i szacunku. Podczas terapii stara się wnikliwie obserwować moich podopiecznych oraz na bieżąco rozpoznawać ich uczucia i potrzeby. Metody pracy dobieram indywidualnie w zależności od możliwości dzieci. Zależy mi na tym, aby moi podopieczni podczas zajęć nie tylko nabywali nowe umiejętności, ale i dobrze się bawili.
Jej największą pasją jest muzyka. Wolny czas najchętniej spędza blisko natury. Lubi pływać i jeździć na nartach.

Jestem Ania 🙂 Chcę towarzyszyć Twojemu dziecku w procesie rozwoju, wspólnie przezwyciężać trudności oraz kształtować umiejętność nawiązywania satysfakcjonujących relacji z innymi. W Pomoko współprowadzę Treningi Umiejętności Społecznych (TUS).