Katarzyna Fusiek

Psycholog

Wykształcenie i doświadczenie:

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja terapia rodzin i małżeństw), seksuologii klinicznej oraz studium pedagogicznego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyła liczne kursy i szkolenia m.in. Treningu Umiejętności Społecznych, Treningu Zastępowania Agresji, Dialogu Motywującego oraz Porozumienia bez przemocy. Certyfikowana konsultantka i doradczyni ds. HIV/AIDS, trenerka warsztatów psychoedukacyjnych i rozwojowych. Ukończyła również akredytowane szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Od ponad 10 lat współpracuje z szeregiem organizacji pozarządowych i instytucji pomocowych wspierających dzieci i młodzież m.in. Studio Psychologii Zdrowia, Pracownia Perspektywa, Ośrodek Nasz Dom czy Fundacja Big Brothers Big Sisters of Poland.

O Katarzynie:

W pracy z drugą osobą, niezależnie od jej wieku, kieruję się otwartością. Każda relacja jest inna i jedynie towarzyszenie, wysłuchanie i życzliwe zaciekawienie pozwala na poznanie potrzeb kogoś, kto przychodzi po wsparcie.

Prywatnie lubię biegać, czytać książki, piec i przygotowywać przetwory. Mam słabość do jeży pigmejskich 🙂

W Pomoko prowadzi Treningi umiejętności społecznych (TUS).

 

Poznaj innych członków zespołu Pomoko: