Marcelina Szejko

Logopeda

Wykształcenie i doświadczenie:

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego  we współpracy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym na kierunku logopedia ogólna i kliniczna. Ukończyła szkolenie z badań przesiewowych i diagnozy miofunkcjonalnej oraz praktykowała w licznych placówkach, takich jak: Centrum Zdrowia Dziecka, Klinika Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „TOP” i wiele innych.  Prowadziła diagnozę i terapię indywidualną, zajęcia grupowe dla dzieci w wieku przedszkolnym, konsultacje dla rodziców  w przedszkolu oraz trening umiejętności społecznych w pracy opiekuńczej.

O Marcelinie:

Szczególny nacisk w terapii stawia na podejście holistyczne i działanie na wielu poziomach, zarówno fizycznych poprzez masaże i ćwiczenia usprawniające, jak i psychicznych, żeby zrozumieć pewne schematy. Poszanowanie dla emocji, granic dziecka, poczucie bezpieczeństwa są podstawą w terapii. Marcelina wyznaje zasadę, że terapia to współpraca, dlatego słucha, pyta, widzi i współdziała.

Hobbistycznie prowadzi edukacyjne działania internetowe z zakresu piercingu i logopedii na swoich social mediach. Miłośniczka łysych kotów i kóz z marzeniami o podróżach po Ameryce Południowej i życiu w kontakcie z naturą.

W Pomoko prowadzi terapię logopedyczną.

Poznaj innych członków zespołu Pomoko: