Wykształcenie i doświadczenie:

Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła także studia podyplomowe – Wspomaganie Dzieci z Problemami Rozwojowymi na Uniwersytecie Warszawskim oraz Teorię Integracji Sensorycznej w diagnozie i terapii dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi w Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości.

Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach, między innymi dotyczących Treningu umiejętności społecznych TUS, Terapii Ręki, Warsztatów o złości, metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, bajkoterapii i muzykoterapii. Obecnie pogłębia swoją wiedzę NVC w Akademii NVC.

Doświadczenie zawodowe zdobywała prowadząc zajęcia wspierające rozwój emocjonalny i społeczny dzieci w kilku placówkach edukacyjnych i przedszkolach.

 

O Joannie:

W pracy z dzieckiem dba o empatyczną i wspierającą komunikację, która pozwala zbudować bezpieczną relację. Jest przekonana, że towarzyszenie dziecku poprzez okazywanie bliskości i akceptacji buduje i rozwija poczucie własnej wartości, świadomość emocjonalną i przyczynia się do odkrywania własnych potrzeb.

Prywatnie żona zafascynowanego odnawialnymi źródłami energii Marcina i mama trójki wspaniałych dzieci, które codziennie dostarczają mnóstwo radości i wzbogacają jej wiedzę o rodzicielstwie.

Fanka rodzicielstwa bliskości, porozumienia bez przemocy i mindfulness. 

Lubi kontakt z naturą, uwielbia spacery i jazdę na rowerze, od czasu do czasu tworzy ozdoby ludowe. 

W Pomoko prowadzi Trening umiejętności społecznych (TUS) oraz Terapię Ręki.

Poznaj innych członków zespołu Pomoko