Joanna Gałaś

Terapeuta SI

Wykształcenie i doświadczenie:

Absolwentka Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Trener pływania. Terapeuta SI po studiach podyplomowych  w Centrum Integracji Sensorycznej. Certyfikowany masażysta dźwiękiem wg metody Petera Hessa. Najpierw związała się z klubem sportowym UKS Żoliborz w którym prowadziła szkółkę pływacką dla dzieci. Następnie skierowała się w stronę szkoły i tam pracuje do dziś. Najpierw wf-istka w szkole bez dzwonków i ocen, później była nauczycielem wychowawcą świetlicy, a obecnie pracuje jako terapeuta SI w jednej z szkół podstawowych .

W swojej pracy lubi wykorzystywać kreatywność. Ważne jest dla niej nadawanie na tej samej dziecięcej częstotliwości. Ta częstotliwość generuje atmosferę zabawy, w której wspólnie łatwiej pokonać te mniejsze, ale i większe trudności. W terapii SI wykorzystuje również swoją wiedzę z dziedzin takich jak anatomia, biomechanika ruchu i fizjologia wysiłku oraz doświadczenie w pracy jako nauczyciel wf-u. Dzięki temu odpowiednio dobiera i koryguje ćwiczenia ruchowe dzieci.

O Joannie:

Prywatnie lubi spędzać czas w rodzinnym gronie, chodzić na spacery po lesie i poznawać wcześniej nie znane jej rośliny. Uwielbia kawę po turecku i koty, chociaż osobiście nie ma jeszcze żadnego 😉 Często pływa i jeździ na rowerze. Odpoczywa też słuchając muzyki  i medytując.

W Pomoko prowadzi terapię SI.

Poznaj innych członków zespołu Pomoko: