Natalia Guzek

Psycholog

Wykształcenie i doświadczenie

Absolwentka studiów magisterskich na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie (specjalizacja psychologia kliniczna) oraz studiów podyplomowych z pedagogiki w w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Obecnie jest uczestniczką 4-letniego kursu psychoterapeutycznego w Akademii Motywacji i Edukacji, szkole rekomendowanej przez PTTPB.

Natalia uczestniczyła w wielu szkoleniach, organizowanych zarówno w Polsce jak i za granicą, m.in. z terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT), dialogu motywującego oraz z zakresu metod pracy z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Ukończyła również szkolenie z treningu umiejętności społecznych (TUS).

Swoje doświadczenie zdobywała w trakcie studiów podczas stażu w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, a następnie pracując w warszawskiej szkole, przedszkolu terapeutycznym i poradni prowadząc grupy TUS dla dzieci i młodzieży oraz konsultacje indywidualne.

O Natalii:

W pracy staram się nawiązać bliską relację opartą na otwartości, akceptacji i wzajemnym zaufaniu. Towarzyszę dziecku w procesie doświadczania, odkrywania i poznawania siebie oraz otaczającego go świata.

W wolnym czasie podróżuję, zarówno bliżej i jak i dalej, odkrywając miejsca, smaki, kultury. Lubię jesień, herbatę z cytryną i miodem oraz literaturę faktu.

W Pomoko prowadzi Treningi umiejętności społecznych (TUS).

Poznaj innych członków zespołu Pomoko