Ewa Stradomska

mediatorka, trenerka komunikacji empatycznej

Ukończyła Ośrodek Studiów Amerykańskich na Uniwersytecie Warszawskim. Po kilku latach pracy w charakterze lektora języka angielskiego, oddała się roli mamy rodząc kolejno cztery córki. Droga jej macierzyństwa wytyczyła szlak zmiany zawodowej. Zainteresowała się Porozumieniem bez Przemocy jako narzędziem do lepszej komunikacji w rodzinie.

Ukończyła Intensywny Kurs Podstawowy Porozumienia bez Przemocy w Akademii NVC u Anny Mills, a następnie Intensywny Kurs Mediacji NVC. Jest również absolwentką studiów podyplomowych Train the Trainer: Porozumienie bez Przemocy na Collegium Civitas.

Mediuje w różnych relacjach, wspomaga rodziny, małżeństwa, pracuje w relacjach sąsiedzkich czy biznesowych. Wspiera ludzi w konflikcie, którzy potrzebują usłyszeć się nawzajem w tym co dla nich ważne, współprowadzi rozmowę tak, aby ułatwić drogę do wzajemnego zrozumienia i wypracowania takiego rozwiązania, które będzie satysfakcjonujące dla wszystkich. Organizuje również warsztaty, na których szkoli z komunikacji empatycznej. 

Prowadzi przez świat uczuć i potrzeb, pokazuje jak rozmawiać, aby budować zdrowe relacje oparte na szacunku i porozumieniu. Prywatnie – żona, mama czterech córek, lubi grać w scrabble i odpoczywać w przyrodzie. Lubi pisać dlatego też prowadzi bloga www.sluchacsercem.pl.

Jestem Ewa, chętnie wesprę Cię gdy trudno Ci się porozumieć, gdy jesteś w konflikcie, zagubieniu, Twoje relacje funkcjonują inaczej niż byś tego chciał/chciała.