Natalia Majdowska

neurologopeda, pedagog specjalny

Ukończyła studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej, na kierunku pedagogika specjalna w zakresie logopedii, studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, na kierunku filologia polska z logopedią oraz Studia Podyplomowe z Neurologopedii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Od zakończenia studiów wyższych nieustannie kształci się na szkoleniach z zakresu logopedii. Ukończyła m.in. szkolenia z Terapii Sygmatyzmu Bocznego, Ankyloglosji, Funkcji słuchowo – językowych w procesie uczenia się – praca dziecka z CAPD, Programowania języka dla dzieci z zaburzeniami komunikacji (niesłyszących, autystycznych, z afazją), Elastycznego Terapeutycznego Tapingu w logopedii podejście ESTHER DE RU, Terapii ręki i zaburzeń motoryki małej, Wspomagających i alternatywnych metod porozumiewania się – AAC oraz szkolenie pt. „ Niemowlak u logopedy – profilaktyka, terapia, zabawa”.

Od ponad 7 lat wspiera dzieci w rozwoju mowy, pracując w warszawskich przedszkolach i szkołach.

W terapii logopedycznej cenię to, że mogę przyczyniać się do sukcesów moich małych podopiecznych, a przez to czynić ich codzienność łatwiejszą.

Prywatnie – miłośniczka podróży małych i dużych, fotografii oraz kuchni włoskiej. Jestem Natalia Prowadzone przeze mnie zajęcia stanowią połączenie ćwiczeń doskonalących ogólne zdolności ruchowe, regulujących poziom napięcia mięśniowego, rozwijających małą motorykę z ćwiczeniami wspomagającymi rozwój mowy. A wszystko to w atmosferze zabawy, wzajemnego zrozumienia i otwartości.